רוצים שנתקשר אליכם?
שירות בפריסה ארצית

אודות

3Block הינה החברה המובילה בישראל בתחום פתרונות מיגון מעליות ומוצרי מיגון לענף הבנייה.

באלפי מבנים, כמו חברות בנייה, אחזקה, ניהול ומועצות בישראל, יש כיום את מוצרי ההגנה הייחודיים מתוצרת 3Block.

נשיא המשרד, יובל גולן, מומחה לעיצוב מוצר, הגיע עם חליפת המיגון למעליות בשנת 2013, בעקבות ההכרה בביקוש למוצר הניתן להרכבה ופירוק, קל אך עדיין חזק ויעיל ומתומחר. בעלות נמוכה.

מלבד מוצרי המיגון למעליות העסק עוסק גם בייבוא מוצרי מיגון במיוחד לבנייה, שהם מהחדישים ביותר בשוק העולמי. 3block היא יצואנית יחידה ומורשית של מוצרי RAMBOARD המיוצרים מארה"ב.

Ramboard

מדרגות

כתף: 34 ס"מ

רום: 19 ס"מ

רוחב: 87 ס"מ

מוצרי הגנה לרצפה, כמו גם צורות הגנה אחרות.

צוות 3Block הינו צוות טכני מיומן ומחויב המציע פתרון מהיר, מדויק ויעיל לכל בעיה שנגרמה על ידי לקוחות החברה. לאורך כל התהליך, החל מרגע ביצוע ההזמנה, הצוות מתמסר למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר שעליה שמה החברה את עיניה לגבי אספקת שירות מהירה, זמינות טלפונית וההכשרה הנדרשת.

מייסד ובעלים – יובל גולן

יובל הוא המייסד של חברת 3Block, העוסקת כיום במגוון מוצרים בתחום הבנייה.

את הרעיון של "חליפת מגן למעלית" הוא שאב מהצורך להגן על מעלית בבניין חדש שניזוק במהלך אכלוס ומעברי בתים תכופים. יובל, המנהל את העסק משלבי הפיתוח הראשוניים של החליפה העשויה מבד המיועד לוועדי דיור מכיר בצורך של חברות הבנייה בחליפת מגן איכותית ועמידה.

לפני ה-3Block, החברה המציאה מוצר שנקרא "חליפת הגנה למעלית", כל קבלן משתמש בנגר מקומי מכוח העבודה המקומי שנכח בבניין, ויצר אבטחה מאולתר למעלית. בדרך כלל, זה הביא לעלות משמעותית בהרס במהלך הסרתו.

יובל לא עוצר במאמציו ליזום יבוא או ייצור של מוצרים חדשים ומשלימים זה את זה לטובת חברות הבנייה, הבונות בכל רחבי מדינת ישראל.

יובל השכיל להגדיל את מספר עובדי 3Block ליצירת צוות שירות איכותי ויעיל שתמיד זמין לשירות מהיר ויעיל ללקוחות החברה.

webthenet עיצוב ובניית אתרים