רוצים שנתקשר אליכם?
שירות בפריסה ארצית

אודות

3Block הינה החברה המובילה בארץ בתחום פתרונות מיגון למעליות ומוצרי הגנה לתעשיית הבנייה.

כבר אלפי בניינים, חברות בנייה, ניהול, אחזקות, וועדי בתים בישראל, מחזיקים היום במוצרי ההגנה הייחודיים מבית  3Block.

מנכ"ל החברה, יובל גולן, מומחה בפיתוח מוצרים, פיתח את חליפות ההגנה למעלית ב-2013, לאחר שזיהה את הצורך הקיים למוצר נוח להרכבה ופירוק, קל משקל ועם זאת חזק ואפקטיבי, ובמחיר השווה לכל נפש.

מלבד מוצרי ההגנה למעליות, החברה עוסקת ביבוא מוצרי הגנה לתעשיית הבנייה, מהמתקדמים בשוק העולמי. חברת 3block הנה היבואנית הבלעדית והרשמית של מוצרי RAMBOARD מתוצרת ארה"ב.

רמבורד
מדרגות

שלח: 34 ס"מ
רום: 19 ס"מ
רוחב: 87 ס"מ

מוצרי הגנה לריצוף והגנות נוספות.

צוות 3Block הינו צוות טכני מקצועי ומסור, המספק מענה מהיר, יעיל ומדויק לכל צורך שעולה אצל לקוחות החברה. לכל אורך התהליך, מרגע ביצוע ההזמנה הצוות שלנו מחויב לרמת השירות הגבוהה, אותו חרטה החברה על דגלה, ברמת אספקת מוצרים מהירה, זמינות טלפונית והדרכות ככל שנדרש.

מייסד ובעלים – יובל גולן

יובל הנו היזם של חברת 3Block שעוסקת כיום במגוון מוצרים לתחום הבנייה.

את הרעיון של "חליפת הגנה למעלית" שאב מתוך צורך של הגנה על מעלית בבניין חדש אשר ניזוקה בעת אכלוס וממעברי דירה תכופים. יובל אשר מנהל את החברה משלבי הפיתוח של חליפת הבד שיועדה לוועדי בתים, זיהה את הצורך של קבלני הביצוע לחליפת הגנה קשיחה ואיכותית.

עד שחברת 3Block הגיעה עם מוצר שנקרא "חליפת הגנה למעלית", כל קבלן ביצוע נעזר בנגר מקומי או בכוח העבודה שנמצא בבניין וכך אלתר הגנה למעלית, שבדרך כלל גבתה מחיר כבד של נזקים בעת פירוקה.

יובל לא חדל מליזום יבוא או יצור של מוצרים חדשים ומשלימים לרווחת קבלני הביצוע, אשר בונים בכל רחבי מדינת ישראל.

יובל השכיל להרחיב את צוות עובדי 3Block לצוות איכותי ושירותי, אשר זמין בכל עת, לתת מענה מהיר ומיטבי לשלל לקוחות החברה.