ממליצים

high-tower-s

ליאור, חברת היי טאוור

רכשתי את חליפת ההגנה למעלית העשויה פלסטיק, עם הדפס מיוחד של מגדלים, תואם את האווירה שאותה רצינו לייצר. 3Block סייעו לנו בהרכבת החליפה, ביצעו את העבודה בצורה מאוד נקייה, דבר שהיה לי חשוב מאוד. הם היו מהירים ומקצועיים. כל שאלה ששאלתי זכתה למענה ראוי והולם.
אני ממליץ בחום על 3Block, יש לנו ניסיון ארוך שנים עם החברה ואנחנו נהנים להיות לקוחות שלה עם כל בניין מחדש. השירות טוב ומהיר. היחס אישי. המוצרים מצוינים"

דניה סיבוס

גלעד, דניה סיבוס

"רכשנו חליפת הגנה למעלית שהתאימה את עצמה לכל סוג של תא ושמרה מבחינה אסטתית על הנראות של המעלית גם בעת העבודות. המוצר איכותי, שורד מעולה גם תקופות ארוכות של בניה. מיום שגילינו את חליפות ההגנה למעליות של 3Block, הטמענו את העבודה איתן בכל אתרי הבנייה שלנו. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות ומהאמינות. תמיד יש רצון ונכונות מצד יובל ושאר הצוות לענות לכל צורך ובקשה שלנו. עם שירות כזה, אנחנו מאוד שמחים לעבוד עם 3Block. אין ספק שנמליץ עליכם לקולגות".

אבי, חברת ניהול 'גרין ספייס'

"אם יש מישהו שאני שמח להמליץ עליו זה יובל מ- 3Block. השירות של החברה מעל ומעבר לציפיות, והמוצר? ברמה מאוד מאוד גבוהה! אני מנהל בנייני יוקרה ובמקומות כאלו יש משמעות גם לאיכות חומרי הגלם. אני משתמש בחליפת ההגנה למעלית של 3Block העשויה בד, וברצפת ההגנה למעלית. חליפת ההגנה עושה עבודה מעולה! דיירי הבניינים מרוצים והמעליות נשארות יפות ושלמות.

מעבר לכך, המחירים סבירים וזמן התגובה קצר מאוד. אז מה צריך יותר מזה?!"

"בתור מי שעובדים הרבה בשיפוץ ובניית חדרי אמבטיה, ה'אמבטופ' היתה תגלית עבורנו! שנים של עבודה מסובכת, עם כלים כבדים וחדים, חדרים קטנים וצפופים ובהם כלים סניטריים עדינים – זה כמו להיות פיל בחנות חרסינה... הרבה פעמים זה הסתיים בעוגמת נפש, כלים סניטריים שנפגעו והרבה זמן וכסף שהתבזבזו על תיקון והחלפה.
מאז שהכנסנו את ה'אמבטופ' לשגרת העבודה – אפס תקלות. האמבטיות החדשות נשמרות, סביבת העבודה מוגנת והעובדים יכולים להסתובב ולעבוד עם הכלים ללא חשש.
לשמחתנו ה'אמבטופ' התגלה כמוצר עמיד במיוחד ולכן הוא עובר איתנו מעבודה לעבודה. אנו מודים על כך לחברת 3Block".

ashtrum

ניר, חברת אשטרום

"רכשתי חליפות הגנה למעליות עשויות פלסטיק. הרכבנו את החליפות במגדלי אלון בתל אביב, בניין בן 50 קומות. החליפות הגנו על המעליות בעת שינוע חומרים כבדים רבים במהלך העבודה בבניין. חליפות ההגנה שימשו אותנו ברצף בבניין במשך כשנה! החליפות נשמרו כחדשות וכך גם המעליות המפוארות.

jstone

יעקב, חברת גייסטון לייזום ובינוי

"חליפת ההגנה למעלית של  3Blockעשתה לנו שירות מצוין והעניקה לנו הרבה שקט נפשי. המוצר טוב, עושה את עבודתו נאמנה, מגן על המעליות באתרים שבהם אנו מנהלים פרויקטים של בנייה ושיפוץ . כאיש מקצועי, אני ממליץ על חליפת ההגנה למעלית של 3Block בחום".

אורלי, שוהם

"אם אני צריכה לתת ציון לחליפת ההגנה למעלית שרכשנו אצל יובל, הציון שלה הוא מעל 100. השירות אדיב, המחיר טוב, האיכות מצוינת, הזמינות גבוהה. כמי שמתעסקת ברכש אני יכולה לומר שאלו הפרמטרים החשובים ביותר וכשבכל הפרמטרים הציון הוא גבוה – זה הכי טוב שיש".

"אני חייב תודה גדולה ליובל ולצוות שלו ב- 3Block. במשך שנים של עבודה קבלנית, התקנת הרצפות והפרקטים הסתיימה בחיפוי שלהם בקירות גבס על ידי צוות העובדים, בעבודה מאומצת, ממושכת ויקרה שמכבידה על תהליכי העבודה.

לא עוד. נחשפנו ל- RAM Board, גליל ייחודי שאותו אנחנו פורסים מעל הריצוף החדש או הפרקט ועושה את העבודה מהר יותר וטוב יותר מלוחות הגבס. העבודה הפכה למהירה, פשוטה וקלה והתוצאה מצוינת – עד סוף העבודות יש לנו רצפה מוגנת. במהלך העבודה נכנסים ויוצאים מאתר הבנייה הרבה עובדים, הרבה לכלוך והרבה כלי עבודה כבדים. מהניסיון הטוב שצברנו עם RAM Board, אף אחד מהם לא פוגע בריצוף החדש או בפרקט שהותקן".חשמל 1 קדימה, ת.ד. 5003

09-8658144

office@3block.co.il

טופס יצירת קשר מהיר

ePlace פותח ע"י בניית אתרים . כל הזכויות שמורות ל 3 בלוק מוצרי הגנה חכמים בע"מ |ePlace  בניית אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות