כקבלן או שיפוצניק, ואפילו בעל חברת הובלה, יש לך מיליון ואחד דברים על הראש בכל פעם שאתה דואג לאכלוס בניין חדש או העברת דירה, אך מיגון למעלית לא צריך להיות אחד מהם. עם כיסוי למעלית של Block3, תוכלו להיות בטוחים שהמעלית שלכם נותרת מוגנת ושמורה מכל פגע.


שומרים על המעלית

קבלנים רבים נוטים להמעיט בערכה של מעלית שמורה ומטופחת בבניין, אך לפני אכלוס דיירים הם נזכרים שצריך לסדר את המעלית כי לא הגנו עליה כראוי בזמן העבודות. שמירה והגנה על המעלית חשובות מאוד בעת בנייה, שיפוצים או מעבר דירה, ובכל הזדמנות בה מכניסים למעלית חפצים גדולים שעשויים לפגום בה. אם לא בשביל המראה, אז בשביל הנזק הכלכלי שאתם עשויים לספוג כשתצטרכו לשפץ את המעלית בגלל נזק שנגרם לה.

לכן נשאלת השאלה: למה לא פשוט להגן על המעלית מלכתחילה בעזרת כיסוי למעלית?


מיגון למעלית לכל דורש

בגלל הסיבות הללו, ועוד סיבות רבות אחרות, חברת Block3 המציאה מנגנון יעיל ומיוחד לכיסוי המעלית, המרפדת את המעלית ושומר עליה. כיסוי המעלית מגיע בצורת וילון למעלית או דיפון למעלית, נייד וקומפקטי, המספק הגנה מקסימלית על המעלית מפני פגיעות, שריטות, וחבלות. ההגנה על המעלית מתאפשרת באמצעות שלושה קירות בד ארוג המצופה בשכבת PVC, כאשר בתוך הבד ישנו ספוג קשיח הנקרא "ריבונד". הכיסוי מתקפל ביעילות ובצורה מסודרת עד לגודל של שק שינה גדול, כך שאפשר לפתוח ולפרק אותו במהירות והאחסון שלו קל ונוח.

בכל עת שצריך – מוציאים את הכיסוי מהמשאית או מהמחסן, מרפדים את המעלית, ובסיום העבודה אורזים את המיגון ומחזירים למקומו תוך כמה דקות.

 

כיסוי ליום גשום

הרעיון של כיסוי למעלית עלה מצורך שראינו שוב ושוב אצל קבלנים, שיפוצניקים, מובילים, וגם אצל דיירים אכפתיים, שרק רוצים ליהנות מבניין יפה ושמור לאורך שנים רבות וזקוקים לפתרון מיגון למעלית. למען השקט הנפשי שלכם ושל הדיירים בבניין ובשביל החיסכון הכלכלי, פשוט תסמכו על המיגון של Block3, ותיהנו ממעלית שמורה כמו חדשה, ומלקוחות מרוצים.